Zpět na výpis článků06.10.2019Muži A

Začala nová sezóna

Výborný vstup do nové sezóny ve Dvoře Králové

Dvůr Králové n/L. - LOKO  0:3 (-21,-17,-18) a 0:3 (-11,-19,-25)

Po přechodu do skupiny B v druhé lize si Česká Lípa nemohla první zápas lépe představit. Jako první tým jsme dostali chlapi ze Dvora Králové, kteří minulý rok skončili na celkovém 3. místě. Z tohoto důvodu jsme šli do zápasu s tím, že budeme hrát proti kvalitnímu soupeři. Do prvního setu jsme nasadili naši základní sestavu v podobě J. Javůrka na náhře, na bloku J. Čechlovský s J. Jedlinkem, smeč T. German a J. Rataj, libero O. Beneš a na univerzálu náš nováček Jan Charousek. Zápas jsme začali lépe, než kdy jindy a po krátké době se dostáváme do vedení 1:0. Na to, že Dvoru Králové chyběl ze základní sestavy pouze nahravač, jsme mysleli, že budou tvrdší oříšek. Další dva sety se nesly ve stejném duchu a Č. Lípa za necelou hodinu a půl dohrává první zápas 3:0.

Po výtečném obědě, řízku s bram. salátem, nebo medailonky s hranolkami, se většina hráčů odkutálela na hřiště odehrát i druhý zápas. Změna v sestavě byla takřka na všech pozicích. Do hry se dostává T. Beránek, F. Basl a také univerzál T. Melich s J. Macháčkem. Začátek 2. zápasu probíhal ještě snadněji než při dopoledním utkání a Lípa se rychle dostala do vedení 2:0. Oběd nám evidentně sedl :) Třetí set nás chtěl Dvůr trošku potrápit a začal kousat. I přes nervy, které lavička měla, se našim klukům podařilo třetí set zdárně dotáhnout do konce a vyhráváme 3:0!

Jako další nás čeká domácí zápas proti týmu z Chocně, tak nás nezapomeňte přijet podpořit! Těšíme se na vás!