Zpět na výpis článků06.10.2023Nezařazeno

Kvalifikační turnaj KP U16M, 24.9.Mnichovo Hradiště

V neděli 24.9 se naši kluci kategorie U16 zúčastnili kvalifikačního turnaje Krajského přeboru v Mnichově Hradišti.

V 9.00 začal první zápas nové proti Novému Boru. První set proti Jiskře jsme se začínali teprve rozehrávat a na jednotlivých hráčích byla nerozehranost vidět. Kluci bojovali statečně a ve vyrovnané koncovce set získali 27:25. Ve druhém setu, ačkoli herní projev nebyl až tak špatný, jsme začali kupit chyby typu tři zkažená podání za sebou, dřevěné, nahýbající se nohy a nesoustředění se na příjem. Set tak po právu získala Jiskra. Do tiebreku jsme nastoupili hrdě a snaživě. Kluci hráli s obrovským zápalem. Přesto zkrácenou prohráli a Nový Bor tak vyhrál 2:1 na sety.

V dalším zápase nás čekali kluci z Mnichova Hradiště a už od začátku bylo vidět, že to jsou aktuální šampioni krajském přeboru. Naši kluci první set pokračovali v nasazení z tiebreaku předchozího zápasu. Přesto jsme tento set prohráli 25:13. K druhému setu se moc říct nedá. Druhý set byla ukázka toho, když se vůbec nikomu vůbec nic nedaří. Jak hráčům, tak trenérům. Tento set jsme naprosto zaslouženě prohráli ostudným skóre 9:25.

Třetí, a poslední, zápas proti začátečníkům z Dukly Liberec jsme pojali spíše jako trénink na nadcházející zápasy. Díky tomu si sestava pro Český pohár mohla v zápasovém tempu zkoušet různé signály a kombinační akce. I tak jsme Duklu porazili ve dvou setech.

Sestava: Tadeáš (S), Bořek (U), Chingun (S), Tomáš (S), Amga (N), Amar (B), Dominik (B)
Trenéři: Krab, Dominik

Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.