• Okresní přebor - Muži - Česká Lípa 2019/2020

Okresní přebor mužů ve volejbale ročník 2022-2023

Hrací systém soutěže: dvoukolověkaždý s každým (podzim - jaro)
Termín soutěže:
podzim: 15.11.2023 - 20.2.2023
jaro: 1.3.2023- 30.6.2023

 

Náhradní termín: dle domluvy
 

 

Hraje se podle platných pravidel. 
Domácí družstvo /umístěné na prvním místě rozpisu/ zajistí rozhodčího a zapíše zápis o utkání.

Po utkání na základě návrhu obou kapitánů zapíše rozhodčí jméno nejlepšího hráče /oddíl/.

Řádně vyplněné zápisy = podepsané rozhodčím a oběma kapitány zasílejte po odehrání zápasu na email: Kamil.Kremil@seznam.cz

 

Technická ustanovení: k zápasům družstva nemusí nastoupit v jednotných dresech (stačí stejná barva), barevně rozlišené musí být pouze libero
  pokud jedno družstvo bude mít pouze 5 hráčů, druhé družstvo uvede do zápisu svůj souhlas s odehráním zápasu
  změna termínu utkání je možná po dohodě obou mužstev
  zrušení utkáni musí být provedeno 24 hodin před zahájením - jinak družstvo, které se nedostaví, platí smluvní pokutu 300,-Kč (úhrada za tělocvičnu)
  před zahájením soutěže mužstva dodají na předsednictvo OVS soupisky, které musí obsahovat: jméno hráče + datum narození k potvrzení. Následně je obdrží elektronickou poštou potvrzené a podepsané (formát pdf), vytištěné soupisky předkládají rozhodčímu při každém utkání.

 

Přihlášená družsta

Družstvo vedoucí kontakt   domácí hřiště hrací dny
Loko Česká Lípa „D“ Mgr. Antonín Lačný 602 572 680 antoninlacny@centrum.cz Tělocvična ZŠ Dr. M. Tyrše ČL pondělí
18:00 
TJ Lokomotiva Česká Lípa - dorost

Roman Nacházel
Daniel Čáp

702 610 561
602 129 243

r.nachazel@gedos-cl.cz
daniel.cap@volny.cz

Tělocvična ZŠ Lada ČL pátek
17:00
TJ Jiskra Nový Bor Tomáš Karban 774 258 404 Tomas_Karban@seznam.cz Sportovní hala TJ Jiskra NB úterý
18:15 
SK 3D Kamil Manda 603 334 445 Kamil.Kremil@seznam.cz odehraje všechna utkání u soupeřů  
SK ToRik Doksy Jaroslav Najman 775 905 333 iarda.najman@seznam.cz

antukový kurt u restaurace 4tuna v Doksech (Máchova 416)

čtvrtek
17:00
TJ Zákupy „A“ Ondřej Průcha 603 849 122 volejbal.zakupy@seznam.cz Tělocvična ZŠ Zákupy pátek
17:30
TJ Zákupy „B“ - dorost Ing. Petr Kreisinger 602 189 523 petr.kreisinger@seznam.cz Tělocvična ZŠ Zákupy pátek
17:30


Odměna kvalifikovaného rozhodčího 120,- Kč/utkání + cestovné

 

Průběžné pořadí naleznete zde

Rozpis utkání podzim 2022-2023

 

Datum

Hrají

rozhodčí

Výsledek utkání

Nejlepší hráč

Sety

míče

Úterý 22. 11.

Jiskra NB : Loko ČL „D“

 

3 : 0

19,18,14

Beneš - Jiskra

Pátek 25. 11.

Loko ČL dorost : Zákupy „B“

 

3 : 0

20,17,23

 

Pátek 25. 11.

Zákupy „A“ : SK 3d

 

3 : 0

15,17,18

Jindřich - Zákupy

Úterý 29. 11.

Zákupy „B“ : SK 3d

 

1 : 3

-21,-18,19,-17

Nacházel - SK3D

Pátek 2. 12.

Loko ČL dorost : Jiskra NB

 

0 : 3

-12,-15,-17

 

Pátek 2. 12.

Zákupy „A“ : SK ToRiK Doksy

 

3 : 0

14,13,24

Hůlka - Zákupy

Pondělí 5. 12.

Loko ČL „D“ : Loko ČL dorost

 

0 : 3

-21, -17, -15

 

Úterý 6. 12.

Jiskra NB : SK 3d

 

 

 

 

Pátek 9. 12.

Zákupy „B“ : SK ToRiK Doksy

 

 

 

 

Pondělí 12. 12.

Loko ČL „D“ : SK 3d

 

 

 

 

Úterý 13. 12.

Jiskra NB : SK ToRiK Doksy

 

 

 

 

Pátek 16. 12.

Zákupy „A“ : Zákupy „B“

 

 

 

 

Pondělí 9. 1.

Loko ČL „D“ : SK ToRiK Doksy

 

 

 

 

Úterý 10. 1.

Jiskra NB : Zákupy „A“

 

 

 

 

Pátek 13. 1.

Loko ČL dorost : SK 3d

 

 

 

 

Úterý 17. 1.

Jiskra NB : Zákupy „B“

 

 

 

 

Pátek 20. 1.

Loko ČL dorost : SK ToRiK Doksy

 

 

 

 

Pátek 20. 1.

Zákupy „A“ : Loko ČL „D“

 

 

 

 

Pondělí 24. 1.

Loko ČL „D" : Zákupy „B“

 

 

 

 

Pátek 27. 1.

Zákupy „A“ : Loko ČL dorost

 

 

 

 

Pátek 10. 3.

Loko ČL dorost : Zákupy „A“

 

 

 

 

Pátek 10. 3.

Zákupy „B“ : Loko ČL „D“

 

 

 

 

Pondělí 13. 3.

Loko ČL „D“ : Jiskra NB

 

 

 

 

Úterý 14. 3.

Zákupy „A“ : SK 3d

 

 

 

 

Pátek 17. 3.

Zákupy „B“ : Loko ČL dorost

 

 

 

 

Úterý 21. 3.

Jiskra NB : Loko ČL dorost

 

 

 

 

Pátek 24. 3.

Zákupy „B“ : SK 3d

 

 

 

 

Úterý 28. 3.

Jiskra NB : SK 3d

 

 

 

 

Pátek 31. 3.

Loko ČL dorost : Loko ČL „D“

 

 

 

 

Ponděií 3. 4.

Loko ČL „D“ : SK 3d

 

 

 

 

Pátek 7. 4.

Zákupy „B“ : Zákupy „A“

 

 

 

 

Pátek 14. 4.

Loko ČL dorost : SK 3d

 

 

 

 

Pátek 14. 4.

Zákupy „A“ : Jiskra NB

 

 

 

 

Pondělí 17. 4.

Loko ČL „D“ : Zákupy „A“

 

 

 

 

Pátek 21. 4.

Zákupy „B“ : Jiskra NB

 

 

 

 

Čtvrtek 4. 5.

SK ToRiK Doksy : SK 3d

 

 

 

 

Čtvrtek 11. 5.

SK ToRiK Doksy : Zákupy „A“

 

 

 

 

Čtvrtek 18. 5.

SK ToRiK Doksy : Zákupy „B“

 

 

 

 

Čtvrtek 25. 5.

SK ToRiK Doksy : Jiskra NB

 

 

 

 

Čtvrtek I. 6.

SK ToRiK Doksy : Loko ČL „D“

 

 

 

 

Čtvrtek 8. 6.

SK ToRiK Doksy : Loko ČL dorost

 

 

 

 

Čtvrtek 15. 6.

SK ToRiK Doksy : SK 3D

 

 

 

 

 

V České Lípě, 31. října 2022
Petr Dobíhal předseda OVS Česká Lípa