• Okresní přebor - Muži - Česká Lípa 2019/2020

Okresní přebor mužů ve volejbale – ročník 2023/2024

 

Adresář:

Loko Česká Lípa „junioři  Roman Nacházel, tf. 702 610 561
e-mail: r.nachazel@gedos-cl.cz
SK 3D

Kamil Manda, tf. 603 334 445
e-mail: Kamil.Kremil@seznam.cz

TJ Jiskra Nový Bor

Tomáš Karban, tf. 774 258 404
e-mail: Tomas_Karban@seznam.cz

TJ Jiskra Nový Bor „junioři“

Radim Mitiska, tf. 777 166 997
e-mail: r.mitiska@seznam.cz

TJ Zákupy „A“

Ondřej Průcha, tf. 603 849 122
e-mail: volejbal.zakupy@seznam.cz

TJ Zákupy „B“ junioři

Ing. Petr Kreisinger, tf. 602 189 523
e-mail: petr.kreisinger@seznam.cz

 

Hrací dny, časy a místa domácích utkání:

 

Loko Česká Lípa „junioři 

 úterý od 19:00 hodin, SH Loko ČL (stará) (mimo prvních úterků v měsíci)

SK 3D

odehraje všechna utkání u soupeřů

TJ Jiskra Nový Bor

čtvrtek od 18:15 hodin, SH Ing. Arnošta U hřiště 1391 Nový Bor

 

TJ Jiskra Nový Bor „junioři“

úterý od 18:00 hodin, SH Ing. Arnošta U hřiště 1391 Nový Bor

TJ Zákupy „A“

pondělí od 19:00 hodin SH Zákupy nebo pátek od 18:00 hodin, tělocvična ZŠ Zákupy, (výjimečně úterý od 17:00 hodin tělocvična ZŠ Zákupy)

TJ Zákupy „B“ junioři

pondělí od 19:00 hodin SH Zákupy nebo pátek od 18:00 hodin, tělocvična ZŠ Zákupy, (výjimečně úterý od 17:00 hodin tělocvična ZŠ Zákupy)

 

 

Rozpis utkání podzim 2023-2024

 

Datum

Hrají

rozhodčí

Výsledek utkání

Nejlepší

 hráč

Sety

míče

Pondělí 11. 12. 2023

Zákupy „A“ : Zákupy „junioři“

 

 

 

 

Úterý 12. 12. 2023

Loko ČL : SK 3

 

3 : 0

18, 4, 18

Veselý V. -  ČL

Čtvrtek 14. 12. 2023

Jiskra NB „A“ : Jiskra NB „junioři“

 

3 : 1

19, -22, 15, 16

Beneš P. - NB A

 

 

 

 

 

 

Pondělí 18. 12. 2023

Zákupy „junioři“ : Jiskra NB „junioři“

Čibera

3 : 1

13, 20, -21, 22

Chudoba Z. - Zákupy

Úterý 19. 12. 2023

Loko ČL : Zákupy „A“

 

3 : 2

18, -19, 20, -23, 14

 

Čtvrtek 21. 12. 2023

Jiskra NB „A“ : SK 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úterý 2. 1. 2024

Jiskra NB „junioři“ : Loko ČL

 

0 : 3

-15, -17,  -11

 

Čtvrtek 4. 1. 2024

Jiskra NB „A“ : Zákupy „junioři“

 

3 : 0

20, 6, 8

Janoušek M. - NB A

Pátek 5. 1. 2024

Zákupy „A“ : SK 3

Čibera

3 : 1

-21, 20, 16, 11

Kravčuk R. -  Zákupy

 

 

 

 

 

 

Pondělí 8. 1. 2024

Zákupy „junioři“: Loko ČL

Čibera

3 : 1

22, -16, 19, 17

Chudoba Z. - Zákupy

Úterý 9. 1. 2024

Jiskra NB „junioři“ : SK 3

Mitiska

3 : 2

 

 

Pátek 12. 1. 2024

Zákupy „A“ : Jiskra NB „A“

 

0 : 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Pondělí 15. 1. 2024

Zákupy „junioři“ : SK 3

Čibera

3 : 1

22, -25, -22, -20

Chudoba Z. - Zákupy

Úterý 16. 1. 2024

Loko ČL : Jiskra NB „A“

 

1 : 3

 

 

Pátek 19. 1. 2024

Zákupy „A“ : Jiskra NB „junioři“

 

 

 

 

 

Náhradní termíny podzim: 22. ledna – 23. února 2024

Rozpis utkání jaro 2023-2024

 

Datum

Hrají

Rozhodčí

Výsledek utkání

Nejlepší

 hráč

Sety

míče

Pondělí 4. 3. 2024

Zákupy „A“ : Loko ČL

 

 

 

 

Úterý 5. 3. 2024

Jiskra NB „junioři“ – Zákupy „junioři“

 

 

 

 

Čtvrtek 7. 3. 2024

Jiskra NB „A“ : SK 3D

 

3 : 0

8, 8, 9

Janoušek M. - NB A

 

 

 

 

 

 

Pondělí 11. 3. 2024

Zákupy „junioři“ : Zákupy „A“

 

 

 

 

Úterý 12. 3. 2024

Jiskra NB „Junioři“ : Jiskra NB „A“

 

1 : 3

-20, -23, 29, -22 

J.Macháček - NB A

Úterý 12. 3. 2024

Loko ČL : SK 3D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pondělí 18. 3. 2024

Zákupy „A“ „SK 3D

 

 

 

 

Úterý 19. 3. 2024

Loko ČL : Jiskra NB „junioři“

 

 

 

 

Pátek 22. 3. 2024

Zákupy „junioři“ : Jiskra NB „A“

 

0 : 3

-12, -13, -23

Karban T. - NB A

 

 

 

 

 

 

Úterý 26. 3. 2024

Loko ČL : Zákupy „junioři“

 

 

 

 

Úterý 26. 3. 2024

Jiskra NB „junioři“ : SK 3D

Mitiska

3 : 1

13, -16, 17, 21

Kolč J. -  NB B

Čtvrtek 28. 3. 2024

Jiskra NB „A“ : Zákupy „A“

Bydžovský

3 : 0

17, 14, 24

Macháček J. - NB A

 

 

 

 

 

 

Úterý 2. 4. 2024

Jiskra NB „junioři“ : Zákupy „A“

 

 

 

 

Čtvrtek 4. 4. 2024

Jiskra NB „A“ : Loko ČL

Karban

3 . 0

22, 9, 10

Macháček J. - NB

Pátek 5. 4. 2024

Zákupy „junioři“ : SK 3D

 

 

 

 

 

Náhradní termíny jaro: 8. dubna – 3. května 2024