Zpět na výpis článků06.12.2023Nezařazeno

Víkend 2. -3. 12. 2023

O víkendu 2. a 3. 12.2023 se 4 naše družstva zúčastnila soutěží

Muži „A“ odcestovali ke svému dvojutkání do pražských Modřan. Z tohoto pražského zájezdu přivezli 5 cenných bodů a v neúplné tabulce posunuli na průběžné první místo. V dopolední bitvě domácí nakonec udolali 3:2 (21-,22,-22,24,9). Odpolední zápas již náš tým zvládl se ztrátou pouze jednoho setu 3:1 (-19,18,16,17).

Starší žáci (U 16) během celého víkendu odehráli 7 utkání Českého poháru se střídavými úspěchy, aby nakonec obsadili, asi odpovídající, 6.místo ve skupině.

Mladší žákyně (U 14) odehrály svůj turnaj Krajského přeboru „4“ v neděli na domácích palubovkách s vyrovnaným výsledkem. V zápasech hraných na dva hrané sety jednou prohrály, jednou vyhrály a jednou remizovaly.

Starší žákyně (U 16) odehrály svůj turnaj Krajského přeboru v Jablonci nad Nisou. Po minulém sestupu do 4. ligy děvčata zabojovala a bez ztráty jediného setu svou skupinu vyhrála a vrátila se tak do 3. ligy.