Z Turnova pouze dva body

Turnov - LOKO 2:3 (-23,-17,23,23,-10) a 3:0 (22,21,-20,16)

V sobotu 8.2. jsme se vydali do nedalekého Turnova.

Věděli jsme, že Turnov dokáže zahrát pěkný volejbal navzdory tomu, že se nachází na spodním okraji tabulky.

Chlapi z Turnova neměli co ztratit a proto do zápasu přišli s vysokým nasazením a dokonce i s posilou. Po prvním setu, který skončil 25:23 jsme věděli, že to nebude jednoduchý boj. V druhém setu jsme dostali Turnov morálně dolů a podle toho to taky vypadalo. Dařilo se nám skládat, měli jsme slušnou obranu a hlavně přijmuto skoro pokaždé za jedna. Druhým setem jsme se ale nechali uspat a proto Turnov získává dva sety ve svůj prospěch. V Tiebreaku jsme ale zabojovali a vyhráváme první zápas 3:2 (23, 17, -23, -23, 10)

Po trošku větší pauze mezi zápasy nastupujeme na palubovku zjevně rozjívení a podle toho druhý zápas taky vypadá. Nefungovala nám dobře obrana, nezatlačili jsme ani servisem a v poli to bylo na bodu mrazu. Nefungovali nám taktické prvky a všichni byli na hřišti s nechutí bojovat. Turnov zahrál pěkný volejbal a na útoku středem byl nekompromisní po celé 4 sety. Proto prohráváme 1:3 (-22, -21, 20, -16)

Určitě by to chtělo do příštích zápasů k tomu přistupovat s chutí, mít trošku disciplínu a víc se soustředit.