Zpět na výpis článků17.11.2018Muži A

Vyrovnané zápasy s béčkem Kladna

V den oslav Sametové revoluce se tým České Lípy vydal na palubovku rezervy extraligového Kladna. Hostující tým přijel oslaben, ale i tak pomýšlel na zisk bodů.

Kladno "B" - LOKO 3:1 (-15,23,22,22) a 1:3 (-24,28,-20,-23)

První zápas náš tým začal velice dobře a brzy si vypracoval pohodlný náskok, který udržel až do konce prvního setu. Druhý set byl ze začátku velmi vyrovnaný až do chvíle, kdy jsme soupeři odskočili na rozdíl pěti bodů. Bohužel tento stav jsme nedokázali vlivem zbytečných chyb a poklesu pozornosti udržet a set nakonec prohráli. Tím jsme nechali soupeře rozehrát a další dva sety jsme těsně prohráli v koncovkách.

Po rozboru politické situace v ČR u oběda a rozebrání předchozího nezdaru jsme se vrhli na druhé utkání. 

Druhý zápas byl od počátku velmi vyrovnaný a v každém setu rozhodovaly až koncovky, ve kterých jsme díky zpřesnění hry a větší trpělivosti zkušených hráčů našeho týmu, se nám povedlo tři ze čtyř těchto koncovek vyhrát a odvézt si cenné tři body z Kladna.