Zpět na výpis článků10.12.2021Muži A

VSK MFF UK Praha vs, Lokomotiva CL 3:2 (17,-17,-23,22,13)

V pátek den 10.12.2021 se konal pro tým Lokomotivy první zápas v záchranné části první ligy a to s týmem MFF Praha.

V pátek den 10.12.2021 se konal pro tým Lokomotivy první zápas v záchranné části první ligy a to s týmem MFF Praha. Do utkání jsme vstoupili ve vlažném tempu, kdy jsme celý první set na soupeře dotahovali, dělali hodně chyb a byly nepřesný a nedůsledný v jednotlivých činnostech. V druhém a třetím setu byl z naší strany vidět zlepšený výkon, hlavně na servisu a po jasném druhém a vyrovnanějším třetím setu, který musela rozhodnout až koncovka, se ujímáme vedení 2:1. Bohužel v průběhu zápasu jsme pokračovali v nedůslednosti hlavně v obraně a to konkrétně na bloku a hře v poli. Tyto činnosti nás trápily celý zápas a nebyli jsme schopni se přizpůsobit během zápasu. To vyvrcholilo až ztrátou posledních dvou setů v koncovkách a pouze jedním zapsaným bodem do tabulky, což nás velmi mrzí.
Pro další zápasy se budeme muset vzchopit a předvést výkony, které jsme již v této sezóně předvedli a ukázat, že máme na to porážet tyto týmy pravidelně.
Sestava: Beneš M., Charousek, Rataj, Beránek, Basl, Jedlink, libero: Beneš O.
Střídali: Lukáš, German.