Zpět na výpis článků25.10.2022Muži A

Kladno - Loko Č.Lípa

V sobotu 22.10. odehráli volejbalisté České Lípy první venkovní dvojzápas této sezóny. Soupeřem jim byl tým Kladno volejbal cz.

Kladno volejbal cz – TJ Lokomotiva Česká Lípa 2:3
Sestava: náhra – Martin Beneš (Jan Javůrek), univerzál: Jan Charousek, smeč – Antonín Beránek, Jan Šídlo (Vít Lukáš), blok – Jan Jedlink, Daniel Hůla (Filip Basl), libero – Ondřej Beneš.
Do prvního setu nastoupil tým České Lípy velmi vlažně. To se podepsalo na výkonu a výsledku prvního setu, který hostující hráči prohráli i přes mnoho zkažených servisů domácích. Do druhého setu Česká Lípa nastoupila s cílem nenech na Kladně ani bod. Nicméně tento i zbylé sety se nesly v podobném duchu. Sety provázelo mnoho chyb v obraně, a to jak v poli, tak na síti. Naštěstí se českolipským volejbalistům podařilo uhrát poslední pátý set v jejich prospěch, a proto si z prvního utkání odvážejí 2 body.
 
Kladno volejbal cz – TJ Lokomotiva Česká Lípa 1:3
Sestava domácích: náhra – Martin Beneš (Jan Javůrek), univerzál: Jan Charousek, smeč – Antonín Beránek, Vít Lukáš (Jan Šídlo), blok – Jan Jedlink, Filip Basl, libero – Ondřej Beneš (Petr Žirovnický).
Do druhého zápasu Česká Lípa vstoupila s mnohem větší vervou. Bohužel však hned první set, který byl až do koncovky vyrovnaný, prohrála. Nicméně to hostující hráče ještě více nabudilo a druhý set hlavně díky zlepšené obraně na síti získala pro sebe. Zbylé dva sety byly plně pod kontrolou hráčů z České lípy a celý zápas tak vyhráli. Ze této povedené soboty si odvážejí celkem 5 cenných bodů do tabulky. Další zápas odehraje TJ Lokomotiva Česká Lípa 5.11. na domácí palubovce, kde vyzve dosud neporažený tým Volejbal Domažlice.
Autor: Vít Lukáš