Zpět na výpis článků26.01.2020Muži A

2.liga - LOKO- Havlíčkův Brod 25.1.2020

LOKO - Havl. Brod 3:0 (20,16,15) a 3:1 (20,-17,15,13)

sobotu 25.1. jsme v naší Loko hale přivítali soupeře z Havlíčkova Brodu, kteří se aktuálně nachází na 8. místě v tabulce. V prvním zápase se nám povedlo dodržet taktické pokyny a s přehledem vítězíme 3:0 (22,16,15). Do druhého zápasu kompletně měníme sestavu. V prvním setu se nám daří, soupeři dovolujeme pouze 20 bodů, pak ale přichází set druhý a naše totální polevení. Zejména nedodržujeme taktické pokyny na bloku, přidává se nedůslednost na příjmu, se kterou už nedokážeme připravit útočníkům dobré pozice a ti se následně neprosazují. Tento moment jsme v hlavách už nezlomili a set potupně prohráváme s pouhými 17 body. Třetí a čtvrtý set se zdravě nahecujeme a soupeře válcujeme. Takto bych si to představoval celý zápas. Druhý zápas tedy vyhráváme 3:1.

Příští víkend nás čeká zasloužená pauza, poté jedeme na palubovku Turnova a 15.2. se na Vás budeme opět těšit na domácí půdě, kdy vyzveme tým z Brna, který jak jsme se u nich přesvědčili, určitě nepřijede odevzdat 6 bodů zadarmo. Očekáváme tedy kvalitní bitvu o body.

autor článku : J. Javůrek