Zpět na výpis článků20.02.2019Mladší žáci

republiková soutěž ml. žáků

Rozpis regionálních kol Republikové soutěže mladších žáků              

Termíny: sobota 13.dubna,neděle 14.dubna 2019

Předpis :      Hraje se dle platných sportovně technických předpisů – čl.2 SŘV.

                        V kategorii dívek i chlapců není povolen start libera.

Míče pro rozcvičení a utkání mají družstva vlastní.

Výška sítě  mladší žáci        215 cm

Startují :        Chlapci narození po 1.1.2006 a mladší.                 

Hraje se na soupisku z VISu a členské průkazy ČVS. Kde v krajích není samostatná soutěž ml.žáků použijte soupisku starších a z ní vyškrtejte věkově neodpovídající(pro kontrolu zaplacení licencí).Vedoucí družstev při regionálních kolech budou mít soupisku ve dvou vyhotoveních,jednu nechají pořadateli a ten je odešle vedoucímu soutěže. Pro finalový turnaj nelze soupisku doplňovat.

Úhrada nákladů :

Regionální kola :      Přihlášená družstva uhradí pořadateli vklad ve výši 1 000.- Kč

Republikové finále : ČVS poskytne každému pořadateli na  technické zabezpečení dotaci ve výši 50 000 .-Kč  a postupující družstva uhradí pořadateli vklad 1 000.- Kč.  

                                                      

 

Hrací systém : Regionální kola :

                     Každý s každým na dva vítězné sety,hodnocení italským způsobem,postupují  první tři družstva.

           

Republikové finále :Podle rozpisu 

 

Pořadatelé :  Jsou povinni zaslat první pracovní den po skončení turnaje vedoucímu soutěže elektronicky  zprávu o turnaji s výsledky a vybrané soupisky družstev  poštou .Pořadatelé reg. kol (SK Kojetín,SVK Nový Jičín,Slavia Hradec Králové,VK České Budějovice a TJ Lokomotiva Česká Lípa) zpracují rozpis a pořadí utkání a ten pošlou družstvům,vedoucímu soutěže a panu Lejskovi (Slavia Hradec Králové).Skupiny budou uvedené ve VISu a pořadatelé jsou povinni výsledky do VISu doplnit.

 

 

Ceny :           ČVS zajišťuje diplomy pro všechna družstva a pohár pro vítěze a medaile pro prvá  tři družstva republikového finale.

                     Věcné ceny v rámci možností zajišťuje pro družstva pořadatel.

 

Reg.skupiny: A -SK Kojetín                            B-SVK Nový Jičín

                        Blue Volley Ostrava A              VK Ostrava

                       Green Volley Beskydy F-M       Blue Volley Ostrava B

                        VA mládeže Olomouc               SKV Brno

                        Volejbalový spolek Ostrava     TJ Sp.Velké Meziříčí

                        Red Volley Frýdlant n.O.          VK Znojmo-Přímětice

                       TJ Svitavy                                  TJ Sokol Geodezie Č.Třebová

 

                         

                        C-TJ Slavia Hradec Králové       D-VK České Budějovice

                             TJ Sokol Pardubice                   SK Prosek Praha

                             Orel Jednota Letohrad              VK Euro Sitex Příbram

                             SKV Kolín                                   TJ Dobřany

                             VK Lvi Praha z.s.                           Kladno volejbal.cz

                             VK Dukla Liberec                          VK Jirkov-Ervěnice

                           VK SPORT Rychnov n.K.          TJ Orion Praha

 

                       E-TJ Lokomotiva Česká Lípa

                           TJ Slavia Liberec

                            SKV Ústí n.L.

                            VA Nový Bor

                            Aero Odolena Voda

                            Volleyball Nymburk

                            TJ Sokol Praha Vršovice

                                                                                    Jaroslav Linhart

                                                                                     vedoucí soutěže