Zpět na výpis článků17.03.2019Mladší žáci

Třetí turnaj OP MINI

Zpráva o třetím turnaji OP mini 2018 – 2019

 

     Třetího turnaje se zůčastnilo všech šestnáct družstev.Výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách. Z první ligy sestoupila družstva Loko Česká Lípa D a Loko Česká Lípa C a naopak do ní postoupila družstva VA Nový Bor D a Jiskra N.Bor A.

 

Pořadí družstev po druhém turnaji:

 

Družstvo                                body za první druhý  třetí     čtvrtý turnaj   celkem

 

1. VA N.Bor A                                   16                   16       16                               48

2. VA N.Bor C                                   14                   14       13                               41

3. Loko Č.Lípa A                              12                   11        14                               37

4. VA N.Bor B                                   13                   13       11                               37

5. UD Hamr                                        8                   12       15                               35

6. Loko Č.Lípa C                              11                   15         9                               35

7. VA Nový Bor D                            15                     9          8                               32

8. Loko Č.Lípa D                             10                     8        10                               28

9. Jiskra Nový Bor C                         6                     7        12                               25

10. VA Nový Bor E                             7                   10         6                               23

11. Loko Česká Lípa B                      9                     6          5                               20

12. Jiskra N.Bor A                             5                     5          7                               17

13. Sokol M.Hradiště                        4                     4          4                               12

14. Jiskra N.Bor D                             3                     3          1                                 7

15. VA Nový Bor F                             2                     0          3                                 5

16. Jiskra Nový Bor B                       1                     2          2                                 5

 

Rozdělení družstev do skupin pro příští turnaj

 

1.liga A VA N.Bor A     1.liga B Hamr             2.liga A Loko D           B Loko C

              VA N.Bor C                  Loko A                        Loko B               VA N.Bor E

              Jiskra N.Bor C                VA N.Bor B                 M.Hradiště         VA N.Bor F

              Jiskra N.Bor A              VA N.Bor D                 Jiskra D              Jiskra B

 

Pořadí utkání pro příští turnaj

 

 

1.Loko D – Jiskra D                        Loko C – Jiskra B

2.Loko B - Hradiště                         VA E – VA F

3.Jiskra D - Hradiště                        Jiskra B – VA F

4.Loko D – Loko B                          Loko C – VA E

5.Loko B – Jiskra D                         VA E – Jiskra B

6.Hradiště – Loko D            VA F – Loko C

7.4.A – 3.B                                        4.B – 3.A

8.1.A – 2.B                                        1.B – 2.A

9.3.A – 3.B                                        4.A – 4.B

10.1.A – 1.B                                     2.A – 2.B

 

11. VA A – Jiskra A                                       Hamr – VA D

12. VA C – Jiskra C                         Loko A – VA B

13. Jiskra A – Jiskra C                                 VA D – VA B

14. VA A – VA C                                           Hamr – Loko A

15. VA C – Jiskra A                                      Loko A – VA D

16. Jiskra C – VA A                                      VA B - Hamr

17. 4.A – 3.B                                                4.B – 3.A

18. 1.A – 2.B                                                1.B – 2.A

19. 3.A – 3.B                                                4.A – 4.B

20. 1.A – 1.B                                                2.A – 2.B

 

Příští turnaj bude 12.května opět od 8,30 v tělocvičnách ZŠ Lada,první liga začne asi ve 12,00.

 

                                                                                   Jaroslav Linhart