Zpět na výpis článků22.01.2022Junioři

SK3D Doksy vs. Loko ČL 0:3

Dne 20.1. sehráli naší junioři další utkání Okresního přeboru proti SK3D na ZŠ Partyzánská.

Čekal nás soupeř, na kterého máme velmi příjemné vzpomínky. Vždyť v minulém kole jsme nad tímto týmem poprvé okusili chuť vítězství v tomto ročníku Okresního přeboru.

Soupeř se, bohužel, dostavil v nekompletní sestavě, takže musel do své sestavy zařadit i našeho vlastního trenéra.

Samotný zápas se odehrával zcela v naší režii. První set jsme v poklidném tempu vyhráli 25:10.
Ve druhém setu již pánové z SK3D konsolidovali a chvílemi již začali klást odpor. Přesto jsme tento set vyhráli pohodlným rozdílem 25:15.
V počátku třetího setu jsme polevili v koncentraci příjmu trenérova podání a tím jsme umožnili soupeři až tříbodové vedení. Naštěstí jsme se z této nekoncentrovanosti brzy oklepali a zlepšeným příjmem a kvalitním servisem jsme vývoj setu otočili a set a tím i celý zápas dovedli do vítězného konce.

Jako tým jsme podali poměrně kvalitní výkon. Z výkonu jednotlivců lye vyzdvihnout Kubův smečovaný servis a výkon Dominika na liberu, za který si vysloužil ocenění jako nejlepší hráč zápasu.

Sestava: Matěj Rak(S), Jakub (S,U) a Vojtěch(N) Veselý, Dominik Matoušek(L), Jakub Flíček(U,S), Daniel Volf (B) a Matyáš Komárek(B).

SK3D -Lokomotiva Česká Lípa 0:3 (10:25, 15:25, 20:25)