Zpět na výpis článků23.01.2019Mladší žáci

První turnaj OP MINI

Zpráva o prvním turnaji OP mini 2018 – 2019

Zpráva o prvním turnaji OP mini 2018 – 2019

 

     Prvního turnaje se zůčastnilo všech šestnáct družstev.Výsledky jednotlivých utkání jsou v přiložených tabulkách.Z první ligy sestoupila družstvaLoko Č.Lípa D a Loko Č.Lípa B a naopak do ní postoupila družstva UD Hamr a VA N.Bor E.

 

Pořadí družstev po prvním turnaji:

 

Družstvo                               body za první           druhý třetí     čtvrtý turnaj  celkem

 

1. VA N.Bor A                                  16

2. VA N.Bor D                                  15

3. VA N.Bor C                                  14

4. VA N.Bor B                                  13

5. Loko Č.Lípa A                             12

6. Loko Č.Lípa C                             11

7. Loko Č.Lípa D                             10

8. Loko Č.Lípa B                               9

9. UD Hamr                                        8

10. VA N.Bor E                                  7

11. Jiskra N.Bor C                             6

12. Jiskra N.Bor A                             5

13. Sokol M.Hradiště                       4

14. Jiskra N.Bor D                            3

15. VA N.Bor F                                  2

16. Jiskra N.Bor B                             1

 

Rozdělení družstev do skupin pro příští turnaj

 

1.liga A VA N.Bor A     1.liga B VA N.Bor D  2.liga A Loko D           B Loko B

              VA N.Bor B                  VA N.Bor C                Jiskra A             Jiskra C

              Loko A                            Loko C                        M.Hradiště       Jiskra D

              VA N.Bor E                  UD Hamr                     Jiskra B            VA N.Bor F

 

Pořadí utkání pro příští turnaj

 

1. VA A – VA E                                             VA C – Loko C

2. VA B – Loko A                                        VA D – UD Hamr

3. VA E – Loko A                                        VA D – VAC

4. VA A – VA B                                            UD Hamr – Loko C

5. VA B – VA E                                            Loko C – VA D

6. Loko A – VA A                                        VA C UD Hamr

7. 4.A – 3.B                                                  4.B – 3.A

8. 1.A – 2.B                                                  1.B – 2.A

9. 3.A – 3.B                                                  4.A – 4.B

10. 1.A – 1.B                                                2.A – 2.B

 

11.Loko B – VA F                                        Loko D – Jiskra B

12.Jiskra C – Jiskra D                                Jiskra A – M.Hradiště

13.VA F – Jiskra D                                      Jiskra B – M.Hradiště

14.Loko B – Jiskra C                                  Loko D – Jiskra A

15.Jiskra C – VA F                                      Jiskra A – Jiskra B

16.Jiskra D – Loko B                                 M.Hradiště – Loko D

17.4.A – 3.B                                                 4.B – 3.A

18.1.A – 2.B                                                 1.B – 2.A

19.3.A – 3.B                                                 4.A – 4.B

20.1.A – 1.B                                                 2.A – 2.B

 

Příští turnaj bude 3.února opět od 8,30 v tělocvičnách ZŠ Lada,druhá liga začne asi ve 12,00.

 

                                                                                   Jaroslav Linhart

 

foto z turnaje na :      http://dancap.zyxel.me