Zpět na výpis článků22.02.2022Junioři

Loko - Jiskra Nový Bor

V úterý 22.2.2022 odehráli kadeti a junioři další zápas s Jiskrou Nový Bor.

Čekal nás silný soupeř, se kterým jsme už měli pár zkušeností.

Z počátku prvního setu jsme sice vyhrávali, ale v druhé polovině setu se nám přestal dařit příjem a tím jsme si pokazili i celý set.

V druhého setu se v podstatě zopakoval scénář setu prvního, a i když jsme se snažili z plných sil, tak set dopadl i podobným výsledkem.

Bohužel ztracený druhý set srazil i naši víru ve vítězství do třetího setu. Do něj se trenér rozhodl trochu zaexperimentovat s posty jednotlivých hráčů. Bohužel herní projev šel z kopce balón od balónu. Nebyli jsme schopni přijmout balón a když už jsme zvládli příjem, udělali jsme nějakou hloupou chybu v dohrávce. Až v druhé půlce setu jsme začali hrát hru , kterou umíme, ale na obrat již bylo pozdě. Kluci se pak snažili alespoň udržet co nejvíce míčů a za to jim patří pochvala.

Celkový výsledek 0:3 (20:25, 18:25, 10:25) tak odpovídá průběhu zápasu, kdy první dva sety jsme jsme kladli statečný odpor, avšak ve třetím setu jsme již nebyli schopni silnému soupeři vzdorovat.

Sestava: Matěj Rak(S), Jakub Veselý (B) Vojtěch Veselý (N), Dominik Matoušek(L), Jakub Flíček(S), Daniel Volf (B), Franta Tarnaj (US), Denis Kula (SN)

Fotky najdete na : http://dancap.zyxel.me/