Zpět na výpis článků18.12.2021Muži A

Česká Lípa vs. Staré město 3:0 (21, 14, 15)

V sobotu 18. 12. 2021 jsem odehráli třetí zápas v záchranné části na domácí půdě proti Starému Městu.

Po pátečním zápasu proti OU Ostrava jsem šli s cílem udržet si bojovnost a získat další body, které by nás posunuly z předposledního místa tabulky na solidní třetí místo.
První set byl velmi vyrovnaný. Dělali jsme chyby stejně jako naši soupeři ,tudíž nikdo během setu nezískal velký bodový náskok. Nakonec jsme první set ukončili důsledně 25 : 21. Do druhého a třetí setu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát za každou cenu a tak se i stalo. Naše výkony na servisu, útoku i obraně převyšovali soupeře a postupně jsme je dostali pod páru. Zápas vyvrcholil v naše radostné vítězství 3:0 na sety.
Sestava: M. Beneš, J. Charousek, J. Jedlink, F. Basl, J. Rataj, T. Beránek, T. German
Střídající: V. Lukáš, O. Beneš, D. Hůla